KONST / Litografier / Färglitografi 13385014
nr 1338 5014
Thore Löfberg
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, "Flower". Signerad, numrerad 12/90. Motivet: 19x18 cm
Thore Löfberg, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 juli 2020
kl 19:04:31
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr